IZMIR- TURKEY  17 NOVEMBER 2017

KONFERANS PROGRAMI   (.pdf) Program  için tıklayınız...

Önemli Hatırlatmalar:

Sunumu yapılmayan bildiriler için kayıt tutulacaktır. Sunulmayan bildiriler otomatik olarak hakemlik süreci dışında bırakılacaktır.

Tam Metin Bildiri Yayınlanması:

Bildiriler hakemlik sürecine tabidir ve sadece kabul edilen bildiriler yayınlanacaktır. Kabul edilen bildiriler
Şubat-2018 ilk haftası içerisinde bu sayfada ilan edilecek ve edergilerin 2018/2 veya 2019/1 sayıları içerisinde yayınlanacaktır. Kabul edilen bildirilerin tamamının edergilerin 2018 yılı sayıları içinde yayınlanması söz konusu olmayabilecektir.


Kabul edilmeyen bildiriler ile ilgili SOBİAD ın yazarlara açıklama yapma yükümlülüğü bulunmamaktadır. SOBİAD hakem raporlarını esas almakta ve uygun görülenler yayınlanmaktadır. Yazarların anlayış ve hoşgörü ile karşılamaları gerektiği hususunu ifade etmekte yarar görüyoruz.

Welcome to the web site of the " International Conference on  Excellence and Quality in Government" organized by the Izmir Governorship, Quality Council,  Faculty of Economics and Administrative Sciences, Dokuz Eylul University,  Department of Total Quality Studies of the Institute for Social Sciences, DEU and Social Sciences Research Society (Turkey).  This major international event is going to be held in Izmir on 17 November 2017

 

This is a conference for those, who are interested in presenting paper in all topics related total quality management in governmental organizations.

 

The aim of the conference is to bring together a wide audience of academics, policy makers, practitioners around clearly circumscribed topics, engage participants in fruitful debate, and facilitate mutual understanding.

 

Accepted full papers will be published in one of the following e-journals :

 

 -International Journal of Social Sciences and Humanity Studies

http://www.sobiad.org/eJOURNALS/journal_IJSS/index.html

 

 -International Journal of Business and Management Studies

http://www.sobiad.org/eJOURNALS/journal_IJBM/index.html

 

 

 

Major conference language is English. However, there will be special sessions for presentations in Turkish language.

PRESENTATIONS IN TURKISH LANGUAGE ALSO ACCEPTED:

Papers presented  in Turkish will also be published in  the ejournals.

TÜRKÇE BİLDİRİ SUNACAKLARIN DİKKATİNE:

Konferansa katılım bildiri özeti ile değil  tam metin bildiri ile yapılmaktadır.  Konferans katılım ücreti alınmamakta, katılımcılar konaklama, ulaşım vs giderlerini kendileri karşılamaktadırlar.  Tam metin bildirilerinizi gönderdikten sonra yaklaşık bir hafta içerisinde kabul konusunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.