Yönetim ve Ekonomi Bilimleri Konferansı

 

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği (SoBiAD) tarafından ortaklaşa düzenlenen 8. Yönetim ve Ekonomi Bilimleri Konferansı  (YEBKO)  web sayfasına hoş geldiniz.


İşletme, Organizasyon, Yönetim, Ekonomi ve ilgili alt-disiplinlerde çalışmalar yapan tüm bilim insanlarına, araştırmacılara, kamu ve özel sektörde görev yapan uzmanlara açık olan konferans 12 Nisan 2019 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde gerçekleştirilecektir. Konferansın amacı, bilim adamlarının, uygulamacıların ve üniversiteler dışındaki araştırmacıların yönetim ve ekonomi bilimlerinin muhtelif alt disiplinleri içerisinde yaptıkları teorik-analitik-deneysel ve ampirik araştırmaları sunmalarına olanak sağlamaktır.

Konferansa gönderilen bildiriler hakemlik sürecinden geçtikten ve onay aldıktan sonra  SOBİAD eDERGİ Arşivi içerisinde yayınlanacaktır.

 

Konferans bildiri özetleri kitapçığı yayınlanacak ve ayrıca katılımcılara konferans mekanında sunum yapıldıktan sonra bir sertifika takdim edilecektir.