SoBiAD Bülten
Ocak 2011 | Sayı # 13

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği İki Aylık Haberler- Etkinlikler Bülteni


Sosyal Sorumluluk Projelerimiz...
 

SoBiAD, henüz genç bir sivil toplum kuruluşu olarak kısa zamanda farklı amaçlara yönelik olarak bir çok sosyal sorumluluk projesi geliştirdi. Detay bilgiler için aşağıdaki resimleri tıklayınız.

 


SoBiAD 3 yaşında...

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği, 8 Ocak 2011'de 3.yaş gününü kutluyor...  Prof.Dr. Coşkun Can Aktan'ın girişimi ile kurulan SoBiAD sadece 3 yıl gibi kısa bir süre içerisinde kurumsal yapılanmasını tamamladı ve kurumsal kimlik ve kurumsal iletişim konularında fevkalade büyük bir gelişme sağladı.

Uluslararası Konferanslarımız...

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği geçtiğimiz üç yıl içerisinde kısa adları ICSS, ICEF, ICBM olan üç büyük uluslararası konferans geliştirdi. Bunun dışında dünyanın en saygın konferansları arasında yeralan EPCS, SoBiAD'ın evsahipliğinde Türkiye'de yapıldı.

 

 

 

 

 

 Ulusal Konferanslarımız ve Forumlar...

 

 

Sosyal Bilimler Araştırmaları Derneği'nin kısa adları YEBKO ve SOSBİLKO olan konferansları kısa zamanda tüm Türkiye'de tanındı ve saygın konferanslar olarak kabul gördü. Bunun dışında Hukuk ve İktisat Forumu ve Maliye ve Muhasebe Forumu adı altında geliştirilen iki ayrı etkinlik de başarı ile sürdürülüyor...

 

 

 

 

 

 

 


 © 2008-2010 SoBiAD Tüm Hakları Saklıdır.
http://www.sobiad.org